תיקים לאופניים – בהתאמה אישית | ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקים לאופניים

 

אם אתם אוהבים לרכוב לכל מקום על אופניים, אבל מחפשים דרך בטוחה ומיוחדת לקחת אתכם דברים כשאין תא מטען – אתם צריכים תיק לאופניים כמובן.

ש. ברלינר משווקת תיק לאופניים אשר יכול לשמש אתכם בכל ימות השנה, ובו תוכלו לקחת אתכם את כל מה שאתם צריכים ולרכוב אל עבר היעד בבטחה. התיק מתאים לרכיבות קצרות וארוכות, ואין בכלל ספק שזהו תיק לאופניים שכולל את כל היתרונות:

 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 
 

תיקיים איכותיים מבד קורדורה

 
התיק מיוצר מבד קורדורה שחור, אשר עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר. לכן, כשאתם יוצאים עם תיק לאופניים, אתם יכולים לקחת אתכם כל מה שאתם צריכים, מבלי לחשוש שהוא יינזק כתוצאה ממפגש בלתי רצוי עם שמש או עם מים.
 

נשיאה נוחה ובטוחה

 
התיק "מתלבש" על האופניים בצורה פשוטה ונוחה, כזו שלא מפריעה לנסיעה. כשאתם לוקחים אתכם את התיק אתם יכולים להמשיך לרכוב עם שתי ידיים על הכידון, ללא חשש מכך שהתיק יסתיר לכם את הדרך או ייפול.
 

כל מה שאתם צריכים

 
בתיק תוכלו לשאת כל מה שאתם צריכים שיהיה אתכם, לרבות עיתונים, אוכל לדרך, ספרים, דברים שאתם רוצים שיהיו אתכם בים, מוצרים שקניתם בסופר ועוד הרבה דברים אחרים גם.
 
 
 
תיקים לאופניים
 
 
 

ש. ברלינר לשירותכם

 
ש. ברלינר משווקת תיק לאופניים המיועד לרוכבים שמעוניינים לקחת איתם דברים לרכיבה בצורה כמה שיותר קלה ונוחה. התיק מאפשר לשאת כל דבר שרק רוצים בצורה נוחה ומאובטחת לאורך כל הדרך, והוא מוגן מפני כל פגעי מזג האוויר – בדיוק ולא בערך.

אז אם אתם רוכבים הרבה על אופניים ומחפשים תיק לאופניים שיתאים בדיוק לצרכים שלכם – הזמינו את התיק בטלפון או דרך האתר ובתוך זמן קצר הוא יהיה אצלכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ