רשת צל לפי מידה | רק בש.ברלינר | עם ברלינר אתה מכוסה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשת צל לפי מידה

 
 
יש לא מעט אפשרויות לבחירה, כאשר אתם סוקרים את מגוון האפשרויות של רשתות ההצללה. התפקיד של רשתות ההצללה הוא כמובן, לסייע לכם ליצור צל נעים יותר. הדבר חיוני מאד באקלים הקיצי בישראל, בין אם מדובר על צורך פרטי, צורך עסקי או צורך ציבורי.
לכן אין זה מפתיע גם למצוא את רשתות ההצללה בכל מיני מקומות - החל מהגינה הפרטית שלכם, דרך גן הילדים, ועד לחוף הים.

חשוב עם זאת להבין, שתמיד צריך להזמין רשת צל לפי מידה, כדי שתהיה התאמה מדויקת לצרכים שלכם.
 
 
 
רשת צל לפי מידה
 
 
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

אילו התאמות יש לפי מידה?

 
רשתות צל קטנות - מי שמחפש רשת צל לפי מידה, יוכל למצוא את הרשתות הקטנות. ברוב המקרים, רשתות אלו יהיו לשימוש פרטי לחלוטין. כך למשל, מי שמחפש רשת צל עבור החצר שלו - יוכל למצוא רשתות צל בגדלים של 4 על 3 מטר, 5 על 5 מטר, וכיו"ב. עם זאת, לעתים נמצא רשתות אלו גם במקומות נוספים - בחוף הים למשל יש מי שמעדיפים לעבוד עם מספר גבוה של רשות צל קטנות, במקום רשת צל גדולה אחת.

רשתות צל בינוניות - כמובן שאם מחפשים רשת צל לפי מידה, אפשר למצוא גם את הטווח הבינוני במידות. כך למשל, אפשר למצוא רשתות בגודל של 20 על 10 מטר, של 15 על 17 מטר, וכיו"ב. רשתות אלו יכולות כבר להתאים לצרכים מגוונים יותר. באירועים מסחריים למשל, שבהם רוצים לספק הצללה איכותית לכמות גדולה של מבקרים - אלו בדיוק רשתות הצל שתרצו לבחור. כמובן שאפשר לחשוב על עוד מקרים ,שבהם הרשתות הללו יהיו יעילות.

רשתות צל גדולות - הקטגוריה האחרונה היא של רשת צל לפי מידה גדולה למדי. אלו הן רשתות בגודל כמו 20 על 50 מטר, ואפילו 4 על 5 מטר - כשמדובר על רשת מלבנית מוארכת וצרה. הרשתות הללו מתאימות שלטחים ציבוריים גדולים במיוחד.
 
 

רשת צל לפי מידה מחיר

 
אם אתם רוצים רשתות צל איכותיות בכל מידה שהיא - צרו קשר עם חברת ש. ברלינר. נשמח לספק לכם את המידה המדויקת, ולערוך את כל ההתאמות לפי הצורך האישי שלכם,

המחיר מתחיל מ8 ש"ח למ"ר!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ