רשת צל לגינה החל מ - 8 שקלים למ"ר – ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשת צל לגינה

 
מזמינים רשת צל לגינה אצל ש. ברלינר ברזנטים ונהנים מהחצר במשך כל השנה ולאורך כל היום!
 

ש. ברלינר ברזנטים, מומחים בכיסויים ובהצללות

 
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 
גם כשחם אחת הסיבות למעבר לבית פרטי הוא הגינה. חצר מטופחת מוסיפה רבות לאיכות החיים. בחצר אפשר לשתול צמחייה, עצים המספקים צל חלקי ודשא, ולהציב ריהוט גן ומשחקים לילדים שאינם נכנסים לדירה רגילה. הבעיה המשמעותית ביותר בחצר היא השמש. בישראל יש בממוצע 60 ימי גשם, ובשאר הימים המדינה שטופת שמש. בחורף, השמש יכולה להיות נעימה. בקיץ, כשבחוץ חם ולח, השמש הופכת להיות סיוט של ממש. כדי לנצל את החצר באופן מיטבי, מוסיפים רשת צל לגינה וכך מוגנים מפני השמש הישירה ויכולים להשתמש בחצר בכל עת.
 

רשת צל לגינה - פתרון פרקטי וקל להתקנה

 
רשתות ההצללה עשויות לרוב מברזנטים איכותיים, העמידים כמעט בכל תנאי מזג האוויר. רשת צל לגינה מותאמת לצורכי הלקוח, נתפרת על פי דרישותיו וקלה מאוד להתקנה. יתרון גדול של הברזנט הוא ביכולת שלו לספוג את החום ואת קרני השמש הישירות ולמנוע את העברתן אל הקרקע. בנוסף, גם בחורף הרשת יכולה להגן עליכם מפני הגשם, וכך בעצם ניתן להשתמש בחצר לאורך כל השנה. הדבר מאפשר לערוך אירועים בחוץ, ולמנוע את כל הלכלוך והבלגן בבית. כמו כן, ניתן להעביר את רשת ההצללה בקלות למקומות אחרים, כך שגם אם החלטתם לערוך אירוע בחיק הטבע, אין בעיה להסירה ולהחזירה בסיום.
אז אם אתם רוצים לנצל את החצר שלכם עד תום, הוסיפו רשת צל לגינה.


התקשרו לש. ברלינר ברזנטים בטלפון 03-6828182

בחברה תקבלו מידע רב ונרחב על אפשרויות הצללה וכיסויים לכל מטרה. בין לקוחות החברה ניתן למצוא בתי מלון, גני אירועים, משרדי ממשלה ולקוחות פרטיים. נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ