רשת צל לגינה - רשת הצללה לגינה לכיסוי הדשא ונגד גשם | ש.ברלינר
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשת צל לגינה

 
 
רשתות הצל מאפשרות לנו ליהנות משהות בתוך מתחם חיצוני, מבלי שהשמש הקופחת בישראל תהיה חזקה מידי, ובמלי שזה ישפע על איכות החיים שלנו.

יש לזכור שעבור אנשים רבים, הגינה שלהם בבית היא ההזדמנות ליהנות באמת ממתחם מקסים וטבעי של אירוח ומנוחה - אולם השמש כאמור, במיוחד בקיץ, עלולה להוות הגזמה. זה אמנם נעים שמזג האוויר הוא שמשי, אבל לעתים זה פשוט מוגזם, וקרני השמש מפריעות יותר משהן מהנות.

תליה והתקנה של רשת צל לגינה, מאפשרת לכם כמובן למצוא את האיזון המתאים - ולספק הצללה איכותית ונהדרת לגינה שלכם.
 
 
 
הקמת ברזנטים בתל אביב
 
 
 
אצלנו תוכלו למצוא רשת צל איכותית בהזמנה לפי הגודל הרצוי : בינהם קיימות רשתות צל דו שכבתית, רשת צל אוסטרלית, רשת צל אוהל לייקרה, רשת צל תרמית ונגד גשם או לכיסוי הדשא להצללת הגינה, כמו כן רשת צל מאלומיניום, עם טבעות ועוד..
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

מה חשוב לדעת על התקנת רשת צל לגינה?

 
איזה סוג של רשת כדאי לבחור? - יש סוגים רבים מאד של רשתות צל, ולכן אם אתם מחפשים רשת צל לגינה, חשוב מאד שתדעו לבחור בסוג שיכול להתאים לכם. אפשר לבחור ברשת שהתקנתה תהיה מורכבת יחסית, מוך ההנחה שהיא לא תנויד יותר מידי, ולכן כדאי להשקיע בכך. כמו כן, אל תשכחו לרכוש רשת שתהיה בגודל המתאים לשטח הגינה שלכם. אין טעם לקנות רשת גדולה מידי "ליתר בטחון" - אלא למדוד את הגינה, ולהגיע עם המידות למומחה שיוכל לעזור לכם.

צבע הרשת - אתם רוצים אמנם רשת צל לגינה שלכם, אבל לא רוצים שהיא תהיה חשוכה ומוצללת יתר על המידה. לכן, צריכה להיות העדפה ברורה לרשתות צל בהירות. כך למשל, רשת צל לבנה היא בעלת התאמה מושלמת לצרכים שלכם. רשת צל לבנה תוכל מצד אחד לחסום את קרני השמש המציקות - אבל גם לאפשר לחלק מהאור להיכנס פנימה, וכך גם שומרים על אווירה נעימה ושמשית בתוך שטח הגינה שלכם.

לבחור בעיצוב מיוחד - כמובן שאפשר לבחור רשת צל שתהיה בעיצוב מיוחד ויוצא דופן, ולא להישאר עם העיצובים הבסיסיים. זה יאפשר לכם לעצב את הגינה איך שאתם רוצים.
 
 

צרו קשר כבר היום לרשת הצללה לגינה:

 
כדי לבחור רשת צל לגינה שתענה לכל הצרכים שלכם, אתם מוזמנים כבר עכשיו, ליצור קשר עם חברת ש. ברלינר - החברה המובילה בישראל לרשתות צל ופתרונות הצללה מכל סוג - כולל התאמה מדויקת לגינה הנהדרת שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ