רשת צל כפולה – ש. ברלינר פתרונות הצללה | הטובים ביותר בתחום
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשת צל כפולה

 

רשת צל יכולה להיות פתרון הצללה נהדר אך ללא ספק רשת כפולה תהיה פתרון טוב יותר. היא אמנם כבדה ויקרהיותר אך בסופו של דבר היא עמידה מאוד. זה הזמן להבין מדוע יש בהצורך ומי בכלל משתמש בה.


 
 
פרוייקט 2015 - רשת צל כפולה בצבעים כחול בחיבור עם רשת צל לבנה
עבור מרכז המבקרים במערכת המכפלה.
 


ממה עשויות רשתות צל?


רשת צל עשויה מסיבים של פוליאתילן, חומר חזק מאוד שלא נקרע בקלות אפילו כאשר מושכים אותו בחוזקה או שמופעל עליו לחץ רב. מדובר בחומר איכותי במיוחדשגם מחזיק מעמד לאורך זמן, אך בסופו של דבר מדובר ברשת יחסית זולה ולכן היא לאתמיד עמידה לכל פגיעה. רשת צל כפולה היא אותה רשת בדיוק רק שיש עליה שתי שכבות תפורות זו לזו. הסיבים שלה כך יהיו קשים ועמידים יותר והיא תשקול כפול מרשת רגילה.רשתות צל כפולות מודבקות זו לזו ולא סתם מונחות אחת על השנייה כך שמדובר ברשת אחת.

מדוע יש בה צורך?


רשתות צל כפולות יכולות להיות יעילות בדיוק לאותו השימוש כמו של רשתות צל רגילות. כאשר בוחרים ברשת הצל הכפולה למעשה רוצים לשפר את העמידות שלה. למעשה הצל שנותן לנו רשת צל כפולה הוא התכונה החשובה באמת וזה מה שהופך אותה להיות פתרון למרפסות ולגינות. מצד אחד היא עדיין פתרון זול מאוד ומצד שני היא יכולה לספק את ההגנה שהעסק צריך. חשוב לזכור כי ההגנה הזו יכולה להיות חיונית אך יותר מפתרונות אחרים כיוון שלמרות שמדובר ברשתות צל כפולות, עדיין קל מאוד להעביר אותם ממקום למקום.

למי מתאימות רשתות כפולות?


רשתות צל כפולות יכולות להתאים למגוון רחב של שימושים כאשר היא נפוצה מאוד גם במגזר העסקי. אפשר לראות רשתות צל כאלו בכל מיני פארקי מים או גנים ציבוריים. כאשר מותחים רשתות צל כפולות מעל ריהוט רחוב היא משתלבת בצורה נהדרת בעיצוב. רשת צל כזו יכולה להתאים גם למגזר הפרטי כאשר מותחים אותה מעל מרפסות וגינות.

עמידה לזמן רב יותר


העמידות של רשת הצל הכפולה יוצאת דופן והיא עוד תפתיע גם אתכם. אין ספק שרשתות צל הן לא הפתרון הכי עמיד שיש ואם נשווה אותן לפרגולות או לוחות סנטף נגלה מהר מאוד שההשוואה לא הוגנת. לעומת זאת, כאשר מניחים רשת צל כפולה היא מקבלת שיפור משמעותי בנושא. זה מה שמצדיק את המחיר הגבוה יותר שיש לשלם עליה, מחיר שעדיין יהיה זול באופן משמעותי מפתרונות הצללה או קירוי אחרים. העמידות של רשת צל כפולה אינו רק לאורך זמן אלא גם מפני נזקים של מזג אוויר, כמו למשל שמש או תנאי לחות גבוהה.

כמה עולות רשתות כפולות?


רשתות צל כפולות יכולות לעלות החל מ-400 שקלים ועד1500 שקלים וזה מחיר ממוצע בלבד. כמובן שיש מחירים גבוהים יותר כאשר בין היתר מה שמשפיע על המחיר, מלבד איכות רשת הצל, הוא הגודל שלה. ככל שתבחרו רשת צל גדולה יותר היא תהיה יקרה יותר, אך כנראה שבחישוב של המחיר לפי מטר המחיר יהיה משתלם יותר. יחד עם זאת רשתות הצל הכפולות יכולות להירכש גם מיד שנייה ואם יש רשת איכותית שאינה קרועה בשום צורה והיא נמכרת מסיבות הגיוניות, היא יכולה לשרת אתכם ממש כמו רשת חדשה שזה עתה נקנתה.


 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

רשת צל דו שכבתית

 
רשת צל כפולה- אחת לבנה והשנייה בצבע בז' מביאה שילוב יפה כמו בתמונה מטה:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ