מתפרת ברזנטים – ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתפרת ברזנטים

 

ברזנט הוא בעצם יריעה אטומה וחזקה מאוד, שעשויה מחומר שעמיד בפני חדירה של מים וקרני שמש. ברזנטים הינם קלים ועמידים מאוד ובכך יתרונם כסוככים נגד גשם ונזקי השמש.

 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

תפירת ברזנטים- ממה זה עשוי?

 
 
מלבד העובדה שתפירת הברזנטים הם לפי המידה שהלקוח מזמין ולפי הצורה והצורך בה, ישנם מספר חומרים מהם עשוי ברזנט שצריך להכיר: ברזנטים יכולים להיות עשויים PVC, הם יכולים להיות עשויי טקסטיל שמצופה בחומר איטום נגד מים או מפלסטיק.

היום בעלי עסקים רבים כמו גם אנשים פרטיים משתמשים בברזנט כהגנה מפני השמש, ובעיקר כהגנה מפני הגשם. אבל נעשה שימוש בברזנטים גם לצורך כיסוי תיקים, יריעות לסוכות ועוד.

במתפרת ברזנטים מתבצעת בחירה בחומר הברזנט לפי צרכי השימוש- לדוגמא: אם יש לכם מרפסת במסעדה ואתם מעוניינים שהמרפסת תהיה פעילה גם בימי החורף - אפשר להזמין ברזנט שקוף עמיד ונגד מים ועדיין תהיה הרגשה שהלקוחות יושבים בחוץ. כך גם לכיסוי מרפסת בבית או לפרגולה קיימת.

למקרה והצורך הוא לכיסוי כמו לכיסוי משאיות, אופנועים ורכבים - נבחר דווקא בצבע ברזנט אטום לפי בחירת הלקוח. 
 
 
 
ברזנטים לפי מידה
 
 
 
 

ייצור ברזנטים - והשימוש בהם

 
ברלינר ברזנטים מייצר יריעות ברזנט היכולות לשמש במקומות רבים לדוגמא: ניתן לראות ברזנטים בבריכות שחיה, בים, באירועים שנערכים בשטח פתוח, ברזנטים על משאיות שמובילות חומרים או מוצרים שזקוקים להגנה מפני פגעי מזג האוויר ועוד.

אחד הענפים בתעשייה שעושה שימוש בברזנטים הכי הרבה הוא ענף המסעדנות. מסעדות ובתי קפה יודעים כמה חשוב להשאיר את הלקוחות שלהם למרות בוא החורף, ולהשאיר את המקום שלהם פתוח לישיבה גם באזורים חיצוניים, לכן משתמשים בברזנט לכיסוי האזורים הפתוחים. 

ברזנט משמש גם אנשים פרטיים לצורך כיסוי של הגינה בחורף, וכך לשמור על בריאות הגינה מפני נזקי מזג האוויר וליהנות ממנה לאורך כל השנה, גם בעונות בהן יורד גשם.
 

מתפרת ברזנטים וכיסויים

 
קטלוג צבעים (קיימים צבעים נוספים)
 
 
 
פרוייקט שלנו - ברזנטים לרכבים
 
 
 
פרוייקט שלנו- ברזנט לג'יפ
 
 
 
 
תפירת ברזנטים
 
 
 
ברזנטים לרכבים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ