מחפשים כיסוי לריהוט הגן שלכם ולא בטוחים במה כדאי לבחור? היכנסו למאמר וקראו מה חשוב לדעתכיסוי-לריהוט-גן-מה-הכי-מומלץ
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיסוי לריהוט גן - מה הכי מומלץ?

 
ריהוט הגן הוא מרכיב מהותי באיכות חייכם בגינה המטופחת שלכם, ומתוך כך גם מרכיב משמעותי של איכות החיים הביתית שלכם באופן כללי. עם זאת, יש לשמור עליו היטב הן בימי הקיץ והן בימי החורף, באמצעות כיסוי לריהוט גן איכותי ששומר עליו מחום ומקור גם יחד.

 
כיסוי לריהוט גן
 

על חשיבות הבחירה הנכונה בכיסוי עבור ריהוט הגן

 

לא בכל בית ניתן ליהנות מאיכות החיים המגיעה עם גינה מטופחת ומסודרת. מדובר באלמנט ששמירה על איכותו לאורך זמן היא חשובה מאוד. אחד המרכיבים המהותיים ביותר שמבטיחים את הנראות הוויזואלית ואת הנוחיות המקסימלית בגינת הבית שלכם לטווח הארוך הוא ללא ספק ריהוט הגן, שבו אתם משקיעים לא מעט ורוכשים מוצרים איכותיים ביותר. עם זאת, נקודת התורפה בכל מה שנוגע לריהוט הגן שלכם היא ללא ספק השמירה עליו מפני פגעי מזג האוויר, כאשר ההצבה שלו בגינת הבית שלכם חושפת אותו לרטיבות וגשמים, לחות גבוהה, וכן לרוחות הקיץ שיכולות להזיק לו לא פחות, וכמו כן, ללכלוך בכמות לא מבוטלת. משום כך, חשוב להשקיע היטב ולבחור נכון את הכיסוי לריהוט הגן שלכם. 
 

מה הכי מומלץ ? מהן האפשרויות שחשוב להכיר?

 
· פרגולה או כיסוי קבוע – אחת האפשרויות הנפוצות בה אנשים בוחרים לעתים היא אפשרות של התאמת גג קבוע מסוג כזה או אחר לריהוט הגן – בין אם במסגרת של פרגולה ובין אם של רשת צל וגשם כזו או אחרת. זהו פתרון שבהחלט יכול להתאים במידה ואתם רוצים לכסות חלק מהגינה שלכם באופן קבוע. במידה ולא, הרי שמדובר בכיסוי לריהוט גן שמגביל ומצמצם את גינת הבית שלכם, וכדאי לכם אולי למצוא פתרון דינמי יותר. רשתות צל הן כמובן פריט שקל יותר לקפל ולפתוח לפי הצורך, ובסופו של דבר זהו פתרון מומלץ יותר בגזרה זו.

· כיסויים ייעודיים – כשאתם מחפשים כיסוי לריהוט גן, כדאי להכיר אפשרויות של כיסויים שמותאמים במיוחד עבור ריהוט גן ואשר הם ייעודים, שיהיו בדרך כלל עשויים ברזנט או בד שמשונית עבור שמירה אופטימלית ועמידות בפני גשם. כיסויים שכאלה הם מומלצים משום שיש להם כמה יתרונות –הם שומרים מפני גשם ומפני נזקי שמש גם יחד, הם שומרים על צבע הריהוט באופן איכותי,הם מונעים בלאי כתוצאה מכך, ובניגוד לכיסויים כמו פרגולה או רשת – הם גם מונעים מהרהיטים לצבור לכלוך.
 

ש. ברלינר מספקים מגוון כיסויים לריהוט גן ויסייעו לכם לבחור את הכיסוי המתאים ביותר עבורכם!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ