כיסוי לאופנוע – בהתאמה אישית מושלמת | ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיסוי לאופנוע

 
נמאס לכם לנהוג על אופנוע רטוב בחורף? רוצים לשמור על ערך הכלי? מעוניינים בפתרונות כיסוי איכותיים? חייגו 03-6828182, ונציגי חברת ש. ברלינר יספקו לכם הצעת מחיר משתלמת.
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

איך בוחרים כיסוי לאופנוע?


כל אחד מחברי הצוות שלנו ישמח לתאם עבור האופנוע שלכם את הכיסוי המושלם. בשלב הראשון נבין מה הצרכים שלכם, כיצד ניתן למלא אותם ומה ההבדל בין ברזנטים, רשתות צל ופתרונות כיסוי אחרים.

בשלב השני נספק לכם הצעת מחיר משתלמת, ונעמוד לרשותכם לצורך ליווי אישי ללא התחייבות. התאימו את הכיסוי עבור האופנוע, ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. זכרו, כי הכיסוי הוא לא פריבילגיה אלא חלק חשוב מאוד בשמירה על ערך הכלי, בטיחות הנסיעה ונוחות התחזוקה והשימוש.
 
 
בחברת ש. ברלינר עוסקים בייצור ושיווק של מוצרי הצללה לכל מטרה. עם זאת, החברה קשובה לצרכי הלקוחות, ולכן מציעה גם פתרונות כיסוי לאופנוע או לקטנוע. באמצעות הפתרונות הללו ניתן ליהנות מיתרונות ייחודיים:

א. שמירה על ערך האופנוע – כל רוכב יודע מכיר את החשיבות של כיסוי איכותי בתקופת החורף. הגשמים, הרוחות והסערות פוגעים באופנוע, ויכולים לגרום לירידת ערך של עשרות אחוזים בשנה. מצד שני, כיסוי יעיל ויציב מגן על האופנוע ושומר עליו גם בחודשים הגשומים ביותר.

ב. בטיחות מעל הכל – מחקרים מראים כי כיסוי לאופנוע מונע תאונות דרכים. במקום לנהוג על אופנוע עם בלמים חלודים, גלגלים חלקים או מושב רטוב, אפשר פשוט להשתמש בכיסוי וליהנות מנסיעה בטוחה.

ג. נוחות – היום כבר לא צריך לאלתר עם פתרונות כיסוי באיכות ירודה. אפשר פשוט ליצור קשר עם אחד מנציגינו, ולהזמין כיסוי שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.
 
 
 
כיסוי לאופנוע בהתאמה אישית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ