כיסויים נגד גשם - מה הכי מומלץ
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיסויים נגד גשם - מה הכי מומלץ?

 

יש דבר אחד שעוד לא מצאנו לא פתרון ואלו הם איתני הטבע. האנושות נלחמת באתני טבע רבים כמו רוח וגשם וכיום יש פתרונות נקודתיים שיכולים לסייע לכם לעבורגם את התקופה הגשומה בשלום עם כיסויים נגד גשם ממגוון חומרים ובמגוון יתרונותשיכולים להתאים לשימוש שלכם.

 

לשמור על הציוד גם בתקופת הגשמים

 
כיסויים נגד גשם
 

כולנו צריכים הגנה מפני הגשם ולא סתם קורת גג היא אחת הזכויות הבסיסיות של כל אחד ואחד מתושבי כדור הארץ, על אף שרבים מוצאים את עצמם רטובים גם בסופות הקשות ביותר. הצורך לשמור על הציוד שלנו יבש הוא צורך בסיסי של כל אחד החל משמירה על ריהוט גן, שמירה על הפרגולה, על החנייה או על התרמיל שלנו בעת טיול ביבשת אחרת. כיסויים נגד גשם יכולים להיות ממגוון רחב של חומרים כאשר הבדים נקראים בשם כולל 'ברזנט'. הברזנט יכול להיות מכותנה, סינטטי לחלוטין, מ-PVC ולמעשה הבחירה המגוונת מאפשרת להתאים את התכונות למה שאנו צריכים.

 

כיצד בוחרים כיסויים נגד גשם?

 

· לפני שבוחרים, צריך להבין מה אנו מחפשים. יש כיסויים קטנים שיכולים להתאים לתרמיל,למצלמה, לאוהל או לחנייה. כל אחד מהכיסויים הללו יכול להיות שונה בתכונותיו כדילהלום באופן הטוב ביותר למה שאנו צריכים. בעוד כיסוי לתיק צריך להיות דק ובעליכולת קיפול מרשימה, ברזנט לסככה או לחנייה צריכים להיות עמידים ועבים יותר.

· בחירת הכיסוי צריכה להיעשות לפי היקף השימוש בו. יש ברזנטים שיהיו קבועים והשימוש בהם יהיה אינטנסיבי בתקופות מסוימות לצד כיסוי לרכב שיעמוד בפחות רטיבות, דבר שיקדיש את תשומת לבנו לפרמטרים אחרים כמו למשל של עיצוב.

 

לבחור כיסוי מעוצב עם התחשבות בתקציב

 

למרות שמדובר על כיסוי נגד גשם, עדיין אסור לשכוח את העיצוב. כיסויים לחצרות הן חלק מהותי ממנה כמו גם כיסויים לרכבים או לתרמילים. הכיסויים חייבים להלום את הצבעים שקיימים במקום, את הסגנון שלו וכמובן להיות מתוחים בצורה שלא תכלול קיפולים מכוערים שאי אפשר לסדר. חשוב מאוד לשים לב לעלויות שיכולות להיות משמעותיות בין סוג בד לסוג אחר כאשר את התקציב צריך לסגור אחרי סקירה בין כל החומרים השונים ומכמה חברות יחד עם חישוב השטח שיש לכסות.
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ