הצללה לגינה – ש. ברלינר פתרונות הצללה | החברה הטובה ביותר
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הצללה לגינה

 
הפרחים נבולים? הילדים לא מוגנים מהשמש? זה הזמן להתקין רשת הצללה לגינה!ש. ברלינר ברזטים גאה להציג לכם את כל פתרונות ההצללה תחת קורת גג אחת: כיסויים, רשתות צל, ברזנטים, שמשיות קבועות, סככות ועוד.
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

הצללה לגינה – סוגי הצללה


 ישנם פתרונות שונים להצללות גינות: גגונים מחומרים שונים, סוככים, פרגולות אלומיניום, רשתות הצללה מחומרים שונים (מבד יוטה, מבד שמשונית ועוד), יריעות ברזנט המתוחות על גבי עמודים ועוד. יש לציין כי כל סוג המוזכר לעיל מתאים לצורך שונה, וכן נותן מענה לדרישה העיצובית המשתנה בין לקוח ללקוח.

למה דווקא ברזנט? הברזנט הוא בד עבה וחזק העשוי כותנה ספוגה. הברזנט משמש בייצור של בגדים עמידים למים, אוהלים, יריעות הצללה, כיסויים ותרמילים. בנוסף, הוא מתאפיין ברמת עמידות ואטימות גבוהות בפני נזקי הסביבה: רוח, שמש וגשם וכן ניתן למתיחה ללא חשש מקרעים. לפיכך, כדאי להשתמש ביריעות ברזנט להצללת גינות במקומות ציבוריים כמו: פארקים, גני ילדים, בתים פרטיים, מתחם מתקני כושר עירוני ועוד.

גינה בבריכהלעומת זאת, כאשר מנסים ליצור פינות צל אישיות במתחם של בריכה למשל, יהיה יותר מתאים להתקין שמשיות קבועות כדי להגן על המדשאות וכן בדי יוטה לגידור המתחם.
 
 

טיפול בצמחייה שדורשת צל


 הרבה אנשים אוהבים לגדל צמחים בבית, אבל הבעיה היא שלא כל הצמחים מתאימים לגידול רב- עונתי ובנוסף לא עמידים בפני החשיפה המרובה לשמש. מדובר בצמחי צל, שחלקם נמנים עם משפחת הצמחים טרופיים, שדורשים הרבה לחות וחושך, ידועים ביופיים המרהיב, וכן מוסיפים ייחודיות לגינה. סוג נוסף של צמחים הדורשים צל, הם צמחים שלא סובלים קבלת אור שמש ישיר וחזק, כמו למשל סחלבים או ביגוניה.

גינה נבולה – אפשר למנוע את זהבסופו של דבר הגינה נראית נבולה ולא מטופחת, והצמחים כבר איבדו את צבעם המקורי, ולכן לא מזכירים אפילו במעט את איך שנראו כשנרכשו לראשונה במשתלה. הדבר מוביל למגבלה בבחירת הצמחים המתאימים לגידול בשמש. אולם, יש לכך פתרון פשוט. ניתן לבחור גם צמחיה המחייבת צל. כל מה שצריך הוא הצללה ייעודית לגינה שתעניק לצמחים צל באופן מתמיד לאורך כל שעות השמש. מתאים במיוחד לצמחים שמסתגלים לאור אך לא אוהבים שמש צהריים לוהטת. אם יפגשו בקרינה ישירה הם ייפגעו אלא אם מגדלים אותם בתנאים של צל במרפסת, בגינה או בפטיו.

הצללה לגינה של ש.ברלינר - בדיוק בשביל זה אנחנו פה, אתם תדאגו לקנות את כל הצמחייה שאתם רוצים לגינה המושלמת. אנחנו כבר נדאג לשמור עליה מוצלת ובטוחה מפני נזקי מזג האוויר, כך שלא ייווצר מצב של השקיית יתר על ידי גשם או ייבוש על ידי השמש, ושבירת הצמח על ידי ברד. בנוסף, נוכל להתקין לכם סוככים באזור המשחקים של הילדים, כך שלא תצטרכו לדאוג שיקבלו כוויות מהשמש או חס וחלילה יתייבשו.
 
 
 
הצללה לגינה ולבריכה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ