הצללה וקירוי – ש. ברלינר פתרונות הצללה | החברה הטובה ביותר
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הצללה וקירוי

 
ש. ברלינר ברזנטים מתמחה במתן מגוון אפשרויות הצללה וקירוי לגינות, לבריכות, לשטחים ציבוריים ולשטחים פרטיים פתוחים.

בין מוצרי החברה תוכלו למצוא: כיסויים, רשתות הצללה, ברזנטים, שמשוניות, סוככים ועוד.

הצטרפו עכשיו לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו ותוכלו ליהנות מכל היתרונות:

•פתרונות הצללה לשימוש פרטי, עסקי או ציבורי
•שימוש בחומרים איכותיים
•שיווק לפי הסטנדרטים המחמירים בשוק
•שירות אישי ומקצועי מאז 1947
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

חומרי הצללה וקירוי איכותיים


לצורך ייצור מוצרי ההצללה שאנו משווקים, המפעל אתו אנו עובדים בוחר בחומרים איכותיים בלבד, העמידים בפני עומסים של משקלים שונים ובפני נזקי הסביבה, לרבות שמש וגשם. בין המוצרים המשמשים לקירוי, אנו מציעים: בדי יוטה, רשתות צל, בדי שמשונית וברזנטים. בנוסף אנו משווקים בדים המתאימים לכיסוי סוכות. כמובן שלכל בד, הייעוד הפונקציונלי שלו ולכן חשוב לבחור בבד המתאים למטרה שלכם.
 
 

הצללה וקירוי מפני השמש


בנושא ההגנה בפני השמש, אין לחסוך בשום אמצעי, כאשר רמת קרינת ה-UV מתחזקת בקיץ ועלולה להסב לנו נזקים לגוף. במיוחד בשביל זה אנו מציעים לכן מגוון מוצרים שעוצבו במיוחד כדי לענות על צורך הקירוי או ההצללה של הבית הפרטי או בית העסק שלכם. מוצר אחד לדוגמה המתאים לקירוי הוא סככה מבד יוטה. מוצר זה הוא גמיש וחזק ומתאים עבור הצללת בריכות ציבוריות, שכן הוא מותאם להתקנה בפריסה על שטחים גדולים. לעומת זאת, יש לנו גם רשת הצללה מברזנט, שגם הוא חומר חזק, ואותו ניתן להתקין גם במבנים ציבוריים רחבים וגם בבתים פרטיים בגינה, במרפסת או בבריכה באזורים שלא מצריכים שטח רב לכיסוי.

שמירה על פרטיותכם


כאמור, בדי יוטה הם בדים חזקים. בנוסף, הם בדים הנארגים בשיטת אריגה המשמשת גם להכנת חבלים. היריעות שנוצרות הן עמידות ובעלות גמישות רבה. אחד המוצרים שלנו העשוי מיוטה הוא כיסוי לגדרות. בשל גמישותו של הבד, תוכלו להזמין בד יוטה לכיסוי במידות שונות, לפי היקף הבית או הגדר שלכם. ברגע שתכסו את הגדר בבד ייעודי לעניין, לא תהיו חשופים יותר לעובר ושב וכך תשמרו על פרטיותכם.
 
 
 
הצללה וקירוי
 
 
 
 

הגנה מפני גנבים


יתרה מכך, כאשר תכולת הבית או החצר לא גלויה לעין, זה השלב הראשון במניעת פריצות, שהרי מי שלא רואה את ביתכם לא מתעורר בו הצורך לגנוב. 

עדיין לא בטוחים באיזה מוצר לבחור? רוצים לקבל מידע נוסף? התקשרו עכשיו ונייעץ לכם לגבי פתרונות ההצללה והקירוי המתאימים עבור צורכיכם: 03-6828182
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ