פתרונות הצללה לקיץ – ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכל על פתרונות הצללה

 

ברזנט הוא בעצם יריעה אטומה וחזקה מאוד, שעשויה מחומר שעמיד בפני חדירה של מים וקרני שמש. ברזנטים הינם קלים ועמידים מאוד ובכך יתרונם כסוככים נגד גשם.

 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

יריעות ברזנט - ממה זה עשוי?

 
 
ישנם מספר חומרים מהם עשוי ברזנט. ברזנטים יכולים להיות עשויים PVC, הם יכולים להיות עשויי טקסטיל שמצופה בחומר איטום נגד מים או מפלסטיק.
היום בעלי עסקים רבים כמו גם אנשים פרטיים משתמשים בברזנט כהגנה מפני השמש, ובעיקר כהגנה מפני הגשם. אבל נעשה שימוש בברזנטים גם לצורך כיסוי תיקים, יריעות לסוכות ועוד.

 
 
 
ברזנטים לפי מידה
 
 
 

תפירת ברזנטים - והשימוש בו

 
יריעות ברזנט משמשות במקומות רבים. ניתן לראות ברזנטים בבריכות שחיה, בים, באירועים שנערכים בשטח פתוח, ברזנטים על משאיות שמובילות חומרים או מוצרים שזקוקים להגנה מפני פגעי מזג האוויר ועוד.

אין ספק שאחד הענפים בתעשייה שעושה שימוש בברזנטים הכי הרבה הוא ענף המסעדנות. מסעדות ובתי קפה יודעים כמה חשוב להשאיר את הלקוחות שלהם למרות בוא החורף, ולהשאיר את המקום שלהם פתוח לישיבה גם באזורים חיצוניים.

על מנת להשאיר אותם ואת הלקוחות משתמשים בברזנט לכיסוי האזורים הפתוחים.ברזנט משמש גם אנשים פרטיים לצורך כיסוי של הגינה בחורף, וכך ליהנות ממנה לאורך כל השנה, גם בעונות בהן יורד גשם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ