בד לגזיבו – עושים רק אצל המומחה בתחום | ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בד לגזיבו

 
מתי בפעם האחרונה החלפת בד לגזיבו?

אם אתם מתלבטים בנושא ולא יודעים אם להחליף או לא- קראו את המאמר הבא!  אם אתם כבר לא מתלבטים – צרו עמנו קשר עוד היום ונתפור עבורכם בד בדיוק במידות המתאימות! 

 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

אז מתי מחליפים בד לגזיבו?

 

בלאי

אמנם, יריעות קירוי עשויות בדרך כלל מברזנט שהינו עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר. למרות זאת, אם חלפו מספר שנים בהן עמד הברזנט כשהוא חשוף לרוחות, לגשמים ולקרני שמש חזקות,בהחלט יכול להיות שהוא יתבלה וכבר לא ייראה כמו בתחילת דרכו. אם אתם רוצים להבטיח שהיריעה שפרושה מעל ראשיכם הינה חזקה ועמידה, ושהיא תשמש אתכם לעוד שנים ארוכות, חשוב מאוד להחליף אותה ביריעה חדשה על פי בחירתכם.

קרעים

הברזנט הינו יריעה חזקה ביותר, אולם גם היא עלולה להיקרע. אם יש לכם קרע בברזנט חשוב מאוד לבצע החלפת בד לגזיבו, על מנת שתוכלו ליהנות מההגנה המרבית שהיא יכולה לספק לכם, הכוללת סינון של קרני UV ועמידות מוחלטת למים.

רצון לחדש

אם נמאס לכם ממראה הגזיבו שלכם, תוכלו לרענן אותו באמצעות החלפת היריעה שמעל ראשיכם. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הצבע של היריעה שתרצו לשהות תחתיה, ליצור עמנו קשר ואנחנו כבר נדאג לספק לכם יריעת ברזנט איכותית בדיוק בצבע שרציתם.

קיים בד לגזיבו 3X3

 

ש. ברלינר – יריעות ברזנט שעושות את ההבדל

 
אם אתם מעוניינים לבצע החלפת בד לגזיבו שלכם, ולא משנה מאיזו סיבה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור קשר עם ש. ברלינר, המומחים בייצור מוצרי ברזנט, לספק לנו את המידות ואת הצבע בו תרצו את היריעה. אנחנו נדאג לכך שתקבלו כיסוי מושלם לגזיבו שלכם, שלא רק יגן עליכם מפני השמש והגשם אלא גם ייראה בדיוק, אבל בדיוק כמו שרציתם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 6828182 – 03 ומובטח לכם שירות עם כיסוי.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ