ברזנטים בתל אביב – ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ברזנטים בתל אביב

 
 
אם אתם מחפשים ברזנטים חזקים ועמידים שישמשו כפתרון הצללה קבוע או נייד, תוכלו למצוא מבחר רחב של סוגים. כל סוג והמענה אותו נועד לספק.


הברזנטים המוצעים כיום עשויים מחומרים איכותיים, המאפשרים עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובפני אתגרים לא פשוטים.

ברזנטים מוצעים בטווח רחב של מחירים, הנקבעים על פי סוג הברזנט, מידת איכותו וכמובן, הגודל שלו.

לגלריית עבודות וצבעים של ברזנטים -  לחצו כאן!
 
 
 
הקמת ברזנטים בתל אביב
 
 
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

ברלינר ברזנטים

 
אילו סוגים של ברזנטים אפשר למצוא כיום? ברזנטים משמשים כפתרון הצללה מפני השמש החזקה וכאמצעי כהגנה מהגשם. ניתן להשתמש בהם ככיסויים לרכבים או למשאיות ולמעשה, לכיסוי כל משטח המצריך זאת. ניתן למצוא כיום בשוק סוגים שונים של ברזנטים, הנבדלים זה מזה הן באיכותם והן בחומר ממנו הם עשויים.

ברזנט שמשונית - ברזנט מסוג זה, הנחשב לפופולארי ולאיכותי מבין סוגי הברזנטים המוצעים כיום, עשוי מחומר אטום לגמרי. הוא כולל שכבה מיוחדת המגינה מפני קרני השמש החזקות. ברזנט מסוג זה יכול להתאים ככיסוי לכלי הרכב, למשל. את הברזנט ניתן לרכוש בטווח רחב של גדלים, הניתנים להתאמה אישית על פי הצורך.

ברזנט קל – ברזנט זה עשוי מחומר פלסטי אטום למים. משקלו קל מאוד למרות הימצאותה של שכבה אטומה המונעת את חדירת המים. ברזנט קל יכול להתאים לכל מקום בו ישנו צורך בהגנה מפני הגשם. הוא יכול לשמש ככיסוי לריהוט הגן, למשל.

ברזנט קורדורה – מדובר בברזנט חזק, העשוי מבד סינטטי אטום במיוחד. סוג זה של ברזנט מתאים הן כריפוד והן ככיסוי בזכות תכונותיו הייחודיות. הבד הסינטטי ממנו הוא עשוי מאפשר לנקות אותו בקלות ובפשטות, מבלי שיוותרו עליו כתמים.
 
 
 
 

ברזנטים סלמה

 
מחפשים ברזנטים איכותיים ועמידים? בחברת ש.ברלינר ברזנטים מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות בהתאמה אישית. הסניף הראשי שלנו נמצא בתל אביב ברחוב סלמה- שלמה המלך – החברה פועלת מאז שנת 1947, מתמחה בייצור ובשיווק של פתרונות הצללה לרבות ברזנטים באיכות גבוהה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ