בד הצללה – ש. ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בד הצללה

 
חברת ש. ברלינר ברזנטים היא חברה משפחתית, המתמחה מזה 67 שנים בייצור ובשיווק של מוצרי הצללה מגוונים המתאימים למגוון מטרות: סוככים, רשתות צל, בדי הצללה, ברזנטים, שמשוניות וכיסויים שונים.

יש לכם את כל הסיבות להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של ש.ברלינר:

•מגוון פתרונות הצללה למגזר הפרטי והעסקי
•רשתות צל מחומרים איכותיים
•שירות אמין ללא תחרות
•צוות מנוסה בעל למעלה מ-65 שנות ותק

נתקלתם באתר בשירות ההצללה המתאים בדיוק למטרותיכם?
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

המנוחה המושלמת


דמיינו לעצמכם את התמונה הבאה: יום קיץ חם, מוזיקה נעימה בוקעת מהרדיו, אתם בכפכפים, נחים בכיסא נוח על המרפסת או בגינה, נשענים לאחור, קוראים ספר טוב ושותים מיץ מרענן – חופש. אבל מה חסר? אין שום סוכך שמצל עליכם, ואז השמש על פניכם, מסנוורת את עיניכם ולכן קשה לכם לקרוא בספר ואי אפשר להירגע כמו שצריך. בנוסף, כשיבואו אליכם אורחים לביקור, ודאי תרצו לשבת יחד איתם במרפסת, ליהנות ולצפות בנוף. לכן, אל תתעצלו, פשוט התקינו בד הצללה במידות המתאימות לגודל המרפסת או הגינה שלכם, ותקבלו את הצל המושלם לאירוח וליום המנוחה המושלם. 
 
 

הצללה באירועים


 אם אתם מתכננים לחגוג את האירוע הבא שלכם בגינה, הקיץ הזה תוכלו לחגוג עם צל. התקנת בד ההצללה היא הפתרון הקלאסי ביותר, המתאים להצללת אירועים קטנים עד גדולים, שכן בסיום האירוע, אם תרצו, תוכלו להסיר את הבד ולהחזיר את הגינה לקדמותה. הבד יוסיף לכם נופך רומנטי לאווירה הכללית באירוע וישמור על האוכל בטמפרטורה הנכונה.

בנוסף, האורחים שלכם יוכלו ליהנות מיום יפה בשמש מבלי להיפגע מתוצרי הלוואי: חום, קרינה, סנוור וכו'.הזמנה לפי מידה

בדי ההצללה שלנו עשויים מחומר גמיש וניתנים להזמנה במידות שונות. בנוסף, ניתן להתקין אותם ללא שום קונסטרוקציה, פרגולה או שמשייה, והם מצוינים עבור מי שרוצה לשלב בד רך המוסיף אווירה לגינה ומסב צל. יתרה מכן, תוכלו לבחור באחוזי ההצללה של הבד על מנת להגיע למידת הצל הרצויה למטרותיכם.
 
 
 
מערכות הצללה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ