בדי לייקרה להצללה החל מ18 ש"ח למטר - ש.ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדי לייקרה להצללה

 
 
יבואנים וייצרנים של בדי לייקרה!

האם אתם מעוניינים בפתרון להצללה לתקופת זמן מוגבלת? במקרים הללו, אתם שמים לב שפתרונות כמו פרגולות למשל או סוככים, הם פתרונות יקרים מידי. אחרי הכל ההצללה צריכה להיות רק לתקופות מסוימות, בעיקר לתקופת הקיץ - ואינכם מעוניינים בפתרון קבוע, שיכול לעלות לכם יותר מידי, ולא להיות משתלם מידי.

במקרים הללו, אחד מהפתרונות ההצללה הטובים ביותר, הוא להשתמש ברשתות של בדי לייקרה להצללה.

אז מהי בעצם הלייקרה, ומדוע היא מתאימה מאד לפתרונות הצללה זמניים?
 
 
 
 
חדש ובלעדי!!
בד לייקרה איטלקי ואיכותי להצללה בפסים אדום-לבן
 
 
 

בד לייקרה למכירה לפי מטר

 
יכולת מתיחה משמעותית - אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של בדי לייקרה להצללה, הוא יכולת המתיחה שלהם. כאשר פורסים את רשתות הבד הללו, הרי שמדובר על בד גמיש במיוחד. כאשר הבד נמתח, הוא יכול גם להגדיל את שטח הפנים שלו ביותר מ30%! מדובר על הגדלת שטח משמעותית מאד, וכך באמצעות כמות לא גדולה מידי של בד, אתם מקבלים פתרונות הצללה מעולים לשטחים גדולים יחסית.

פתרון מעולה לאחסון - יתרון נוסף של בדי לייקרה להצללה, הוא שהם נוחים מאד לאחסון. ציינו קודם לכן, שמדובר על בד שמתאים לתקופות זמן מסוימות. מה עושים כאשר הבד לא בשימוש? מאחסנים אותו כמובן. קל מאד לקפל את הלייקרה, וכאשר היא במצב אחסון היא תופסת מעט מאד מקום (כי כל הפריסה שלה מבוססת על מתיחה, ולא בהכרח על הרבה מאד חומר לכשעצמו). כך, גם אם אין לכם מקום רב לאחסון, הלייקרה היא עדיין פתרון הצללה מעולה.

שימוש רב פעמי לאורך תקופות - מי שצריך בדי לייקרה להצללה, יכול לגלות שהם יתאימו לו לכמה עונות במקביל. כלומר - אפשר בעצם לפרוס את הבד למשך מספר שבועות, ואז לחסן אותו, ובעונת הקיץ הבאה - לפרוס אותו בשנית. זה כמובן מאפשר לכם לעשות בו שימוש חוזר נוח.
 

מתאים לקיץ אך לא לחורף

 
אחת הסיבות שהלייקרה טובה כפתרון זמני, אך לא כפתרון קבוע- הוא שמדובר על בד שרגיש מאד למים. לכן, הלייקרה מתאימה בעיקר כפתרון הצללה לקיץ, אך לא כסוכך לחורף - וחשוב מאד לזכור זאת, בעת שפורסים אותה.


*נותנים שירות לנחלת בנימין.
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ