בד יוטה החל מ8 ש"ח למ"ר - ש.ברלינר פתרונות הצללה
 
 
 
 
רשת צל - ש ברלינר
 
 
 
6828182 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בד יוטה

 
לצד שימוש בברזנטים, ברשתות צל ובבדי שמשונית, חברת ש. ברלינר רותמת גם את יתרונותיהם של בדי יוטה ליצירת מוצרים איכותיים ללקוחותיה: החל מסככות הצללה, פתרונות הצללה וקירוי לבריכות ולפארקים, דרך בדים לסוכות ומוצרי טקסטיל כגון שקים ותיקים, וכלה בפתרונות גידור על ידי שימוש בבדי יוטה לגדרות.
 
צרו קשר - ברלינר ברזנטים ורשתות צל
 
 

מהם בדי יוטה?

 
בניגוד לבדים העשויים צמר שמקורו בבעלי חיים או לבדים סינתטיים, מקורם של אריגים אלו זהה לכותנה והוא מגיע מן הצומח.

הסיבים הטבעיים של צמחי מלוכיה הופכים לפתילים (ניתן ליצור מהם גם חבלים), הנארגים ליריעות חזקות ועמידות, בעלות כוח מתיחה רב. פרט ליתרונות הללו, יריעות אלו נחשבות זולות יחסית בעלויותיהן ביחס לסיבים צמחיים חלופיים, ובנוסף, מקורן הטבעי הופך אותן למתכלות, לניתנות למחזור ולידידותיות לסביבה.

רוב הייצור העולמי של בדי יוטה נעשה במזרח הרחוק, שם גדלים הצמחים מהם מופקים הסיבים. כיום מדובר באחד מגידולי הטקסטיל החשובים ברחבי תבל, לצד הכותנה.
 

בד יוטה למכירה

 
בדי יוטה לגדרות: כבד גס, חזק ועמיד, יריעות אלו – ממש כמו ברזנט – נפלאות לשימוש כפתרונות גידור. כוח המתיחה הגדול שלהן מבטיח שהן ישמרו על צורתן לאורך זמן.

  • סככות מבדי יוטה: פתרון מעולה עבור מוצרי הצללה ובעיקר לקירוי קבוע לשטחים רחבי ידיים מתחת לכיפת השמיים. סככות מבדי יוטה הפכו לדיירי קבע במקומות ציבוריים ומסחריים רבים, החל מאתרי קאנטרי קלאב ובריכות וכלה בגני אירועים.

 
יוטה הוא סיב צמחי ארוך, רך ומבריק עם שורה ארוכה של תכונות מיוחדות. קודם כל, מדובר על סיב צמחי מתכלה שניתן למיחזור. השימוש בבדי יוטה עולה בקנה אחד עם השאיפה לשמור על כדור הארץ ועל איכות הסביבה.

זהו בד ידידותי עם צבע סיבים זהוב ובעל ברק דמוי משי. היוטה הוא הסיב הצמחייה הזול ביותר בקטגוריה של "רפייה", אליה משתייכים גם הפשתן והקנבס, ולכן הוא משתלם מבחינה כלכלית.

תכונות נוספות שכדאי להכיר בבדי יוטה הן כוח מתיחה רב הגורר התרחבות מעטה, גבעול עשיר בצלולוזה ויכולת לגדול במהירות באיזורים שונים בעולם. המקור הטוב ביותר עבור סיבי יוטה הוא כיום מישורי דלתת בנגל, אולם קיימים מקורות קרובים ולא פחות מוצלחים. סיבי היוטה מדורגים לפי צבע, חוזק ואורך הסיב וצבעם נע בין דהוי לחום באורך 1-4 מטר.

תכונות אלו והמאפיינים של יוטה הופכים את הסיב לשני בחשיבותו רק לכותנה. זו גם הסיבה לכך שתפירת היוטה מתבצעת באופן מקצועי למגוון רחב של צרכים ומטרות.
 

כיצד תופרים בדי יוטה?

 
אנו שמים דגש מיוחד על תהליך התפירה. לרשותנו תהליך בקרת איכות ברמה גבוהה ושורה ארוכה של אנשי מקצוע העוסקים בתכנון וייעוץ. אנו מכירים בכל דרישה מיוחדת של הלקוח ומעמידים לרשותו ארגז כלים אופטימאלי.

מטרתנו היא לתפור עבור הלקוח כיסוי שיתאים בדיוק לצרכיו. תוכלו להתרשם מקטלוג המוצרים שלנו, לבצע שינויים או לברר על שילוב בין ברנזטים וכיסויים אחרים.

רכזו את כל הבקשות תחת קורת גג אחת והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים של ש. ברלינר. בואו לשמוע על סל אפשרויות כגון:
•תפירת בד יוטה לפי מטר/מידה
•בד יוטה עם טבעות
•בד יוטה עבה
•בדים לסוכה
•בד לגזיבו
•בד הצללה לגינה, לגני אירועים, לשטחים ציבוריים ועוד
•ברזנטים נגד גשם

רוצים לשמוע מידע נוסף על תפירת בדים וכיסויים? יש לכם שאלות על הבדלים בין בדי יוטה וברזנטים? הגעתם למקום הנכון: השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגי החברה ונוכל לעמוד לרשותכם בהקדם!
 

בדי יוטה תל אביב

 
רוצים לשמוע מידע נוסף על תפירת בדים וכיסויים? יש לכם שאלות על הבדלים בין בדי יוטה וברזנטים? הגעתם למקום הנכון: השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגי החברה ונוכל לעמוד לרשותכם בהקדם!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה (סלמה) 72, תל אביב
טל': 6828182 - 03  |  פקס: 6825073 - 03  |  דוא"ל: berliner10@walla.com

שעות פעילות: 
ימים א' - ה' 07:30 - 16:30  |  יום ו' 07:30 - 13:00  |  אזורי פעילות: כל הארץ